1 день
Столик кавовий, піднос з ніжками 43х28см коричневий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СС5
620 ₴
570 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний складний "столик-піднос" оснащений зручними ручками і бортиками по краях, що запобігають зісковзування посуду. Складені ніжки столика надійно фіксуються під дном, завдяки чому його можна використовувати як піднос. Складний "столик-піднос" зручна та практична річ. Столик дозволяє поїсти з комфортом у теплій, затишній постелі, наприклад перед телевізором, при цьому Ви нічого не проллєте, і всі крихти залишаться на поверхні столика, а не на постільній білизні. Погодьтеся, спати на крихітках, дуже некомфортно.
Складний "столик-піднос" це ще й чудовий атрибут для створення романтичної обстановки, адже красиво поданий смачний сніданок у ліжко коханій людині, це приємний початок прекрасного дня.
Столик можна красиво сервірувати і маленька вазочка з квіточкою, крім іншого, на цьому столику точно не буде зайвою, якщо сніданок приготований коханій дівчині.
Складний "столик-піднос" це ще й чудовий атрибут для створення романтичної обстановки, адже красиво поданий смачний сніданок у ліжко коханій людині, це приємний початок прекрасного дня.
Столик можна красиво сервірувати і маленька вазочка з квіточкою, крім іншого, на цьому столику точно не буде зайвою, якщо сніданок приготований коханій дівчині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 170 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Teplo-v-dom |
| Кришка | немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴













