Коробки для квітів. Ваза. Колір червоний. 27х16х7м
- В наявності
- Код: FL-026
303,60 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробки для квітів
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
6
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303,60 ₴




